Home > Members > camerona64

Profile

Name:camerona64
User id:19474
Website:https://seks-telefon.eu/...


Wrzuciła popcorn i złożyła Shreka II do odtwarzacza DVD. Piętnaście minut przed filmem zadzwonił telefon. Z łatwością rozpoznała jego wyjątkowy ton w telefonie. Dźwięk tego przez telefon miał ogromną głowę z dziewczęcym wyczekiwaniem i starała się uspokoić jej nerwy. Prowadzili przez ponad godzinę, zanim Paula pragnąca seks telefon przeprosiła ją, by położyła Filip a do łóżka.

Przez następne kilka tygodni EJ dzwonił do Paula pogrywająca w sex na telefon losowo, kiedy był wolną chwilę. Opowiadali o naszym rośnięciu a dzieciństwie, Jakubie i psach. EJ dzielił losowe historie o Helena , których studentka grająca w seks telefon nigdy poprzednio nie słyszała. W ostatnich konferencjach i historiach pozwolił sobie i na konwersację o Sarze.

- tutaj przeczytasz kompletna wypowiedz

Monika lubiąca seks na telefon odkładała na jego telefony. Słuchanie jego głosu przez telefon powodowało dziwne rzeczy dla jej psychiki. Stwierdziła, że ​​jest kompletnie oczarowujący i wiedział, że będzie tworzyła problemy, jeśli spotkamy się osobiście, przeto nigdy nie poprosiła o jego numerek telefonu. EJ nigdy owego nie zgłosiła.

Emma lubiąca seks na telefon była przy biurku, próbując owinąć głowę wokół skomplikowanego arkusza kalkulacyjnego na monitorze komputera, gdy recepcjonistka zapiszczała z powrotem, by ogłosić, że ktokolwiek ją widział. Zdezorientowana, ponieważ nie miała umówionych spotkań, ladacznica dzwoniąca seks telefon wyszła do recepcji.

(zobacz tutaj)
highscores
GameScoreRank