Home > Members > taryne104

Profile

Name:taryne104
User id:19456
Website:https://seksnumer.pl/sex...


Sądzę, iż byłem za zmęczony, aby dobrze przenieść się do mojego łóżka. Wydarzenia z tej nocy wprowadzają na opinię i odkładam ich. Po zobaczeniu, jaki istnieje ojciec Graya, jestem zaskoczony, że nie skoczył ze mną w samolocie, aby rozpocząć nową funkcję. Ten, który by mu się podobał.

(strona pisarza)

Unoszę się z kanapy i dokładnie składam koc. Podchodzę bezpośrednio do toalety i wchodzę pod prysznic, zmywając obelgi z poprzedniej nocy szamponem o smaku waniliowym. Wynikam z prysznica i wprowadzam czarne legginsy i ogromną granatową bluzę z kapturem. Wślizgnęłam się na proste białe, rozmyte skarpetki i ostrożnie wyszczotkowałam włosy. Miękkie, wilgotne kawałki wychodzą na bluzę i robią ściemnienie, gdy tkanina pochłania wodę.

Powracam do salonu i biorę telefon. Istnieje zaraz artykuł z Rebeki, która pyta mnie, czy wybieram ją właśnie zobaczyć. Rychło wpisuję odpowiedź, prowadząc jej, żeby spotkała się w moim mieszkaniu, widząc, że nie wiem, gdzie ona mieszka. Robię dobry tekst na rana Greyowi. Nigdy mi nie powiedział, czy wrócił do budynku czyli nie, było późno w ciemności i jechał zmęczony.

(zobacz tutaj)

Nie wracam sobie głowy zmianą teraz, gdy wiem, iż będę był towarzystwo. Jestem po wiejsku zbyt leniwy, by to sprawić, przeto dodaję się na sofę i kieruję oczy, czując, jak znowu odpoczywam.

highscores
GameScoreRank